PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

XXV Niedziela zwykła

„Bóg zapłać” franciszkaninowi O. Kamilowi za głoszenie słowa Bożego i wprowadzenie nas w tematykę czekających nas Misji Parafialnych, które odbędą się 17-25.X.br. W „Gazetce” ukaże się już program Misji, trzy tygodnie wcześniej, aby zaplanować sobie czas. Te informacje będą też na parafialnej stronie internetowej.

Dzisiaj o godz. 15 nieszpory w Sierotach.

Przeżywamy dzisiaj „Niedzielę środków społecznego przekazu” a w Sierotach Kiermasz.

Przypomina dzieciom i rodzicom, aby dzieci i młodzież uczestniczyła w Mszach św. szkolnych (elementarna katecheza).

Za tydzień w Pniowie uroczystość odpustowa ku czci św. Wacława. Sumę odpustową o godz. 11 będzie celebrował klaretyn z Paczyny O. Roman Woźnica, wieloletni misjonarz w Afryce. Msza św. wigilijna w sobotę o 17 a nieszpory odpustowe w niedzielę o 15.

Sieroty

„Bóg zapłać” za kolektę w kopertach na kontynuację remontu wieży kościoła zebraliśmy 1 750 zł. Dziękuję za wszelkie ofiary na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Bardzo proszę, aby się zorganizować, aby w Pniowie były delegacje Marianek i Ministrantów.

Zacharzowice

„Bóg zapłać” za kolektę kwartalną na rzecz tutejszego kościoła.

„Bóg zapłać” rodzicom dzieci I Komunijnych za przygotowanie uroczystości i ofiary także na misje.

Pniów

„Bóg zapłać” za dzisiejszą kolektę specjalną i za wszelkie ofiary na rzecz wspólnoty.

Dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich „Pniowianki” oraz mieszkańcom za inicjatywę i sprzątanie pomieszczeń kościelnych. Zbliża się odpust, więc apeluję o generalne porządki.